BYRDIE

27. května 2017 v 10:36 | Domča

Čerstvá a informatívna s jednoduchým nádychom, Byrdie je online destinácia pre všetky krásnych, ako vo vnútri, tak aj vonku. Od vývoja drahých až po oblečenie do obyčajného života. Byrdie robí krásu prístupnou, aplikovateľnou a esteticky inšpirujúcou - a zároveň je 100% obchodovateľná.

Lily nafotila tento photoshoot pre Byrdie, v júli 2016 ako kampaň, v ktorej propagovala make-up z tridsiatych rokov minulého storočia a tiež t bolo spojené aj s televíznym seriálom The Last Tyccon, v ktorom Lily hraje jednu z hlavných úloh.


Copyright © 2017 | Category: Campaigns | « BACK HOME
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 27. května 2017 v 10:50 | Reagovat

Mocní a bohatí lidé myslí a žijí stejně jako viry. Dokud zde nebyl internet a počítače tak jsme toho o virech mnoho nevěděli, každý zná virové problémy, které přicházejí v zimě, kdy jsme nastydlí a unavení, viry trpělivě čekají na to, až budeme na tom zle, aby toho využili a tak na nás zaútočili a tím nás oslabili.

Proto mocní a bohatí lidí napadají nejvíce lidi, co jsou na tom zle, a tak jsou ochotní pracovat pro ně za málo peněz. Nadbytek může existovat jenom díky nedostatku, horních deset tisíc milionářů, co zde sobecky kraluje, to jsou jenom viry, co si zde žijí božsky díky výhodám a jistotám v ekonomickém ráji.

V centru EU jsou jenom viry a podle toho i EU vypadá, je třeba začít globálně eliminovat; centralismus, monopoly, korporace, daňové ráje, atd. nesmíme dát virům šanci, začneme tento boj s viry pomocí restartování konzumního systému.

Lidi se budou globálně pomocí GVKB dotazníků digitalizovat a po digitalizaci se budou v krematoriu jejich zavirovaná těla eliminovat, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimky, na každého dojde s viry nelze mít smilování, nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti na dobíjecí baterie.

Peníze jsou na prvním místě, a je třeba na kost škrtat náklady na drahé lidské zdroje, pomocí salámové metody budeme lidem ubírat práci, až nakonec zde pro lidi žádná práce za peníze už nebude a lidi rádi přistoupí na to, že je budeme digitalizovat a eliminovat po milionech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama